Kategorie

Venkovní pec MORSO Forno

DOPRAVA ZDARMA Venkovní pec MORSO Forno
 Další obrázky
Venkovní pec MORSO Forno Venkovní pec MORSO Forno Venkovní pec MORSO Forno Venkovní pec MORSO Forno Venkovní pec MORSO Forno Venkovní pec MORSO Forno
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: MORSO
Model: Morso Forno
Dostupnost: Obvykle skladem
Dostupnost produktu Vám upřesní náš specialista
CZK
Naše cena 36 500 Kč 36500
Bez daně: 30 165 Kč
Množství:  

Venkovní pec Morsø s elegantním zaobleným tvarem jejíž design vychází z italské tradice. Pec je dostatečně prostorná pro optimální rozložení dřeva. Nízký a klenutý strop vyzařuje velké množství tepla. K výrobě pece je použit vysoce kvalitní materiál. Pec lze ponechat venku po celý rok a prodloužit si tak léto. Pečení v peci je velmi jednoduché a zábavné. Ano, venkovní kuchyně by měla nabízet víc, než jen jídla z grillu. Venkovní pizza pec umožňuje přípravu křupavé pizzy a vynikající chuť během několika minut. Pec je vyrobena z pevné litiny a je prakticky nezničitelná. Pokud použijete litinový rošt Tuscan grill, můžete v peci připravovat i steaky, zeleninu, ryby nebo třeba mořské plody. Morso pizza pec je určena pro milovníky dobrého jídla a originality. Při dokoupení dveří pro Morso pizza pec si můžete ze své pece v mžiku udělat domácí udírnu.

Proč si pořizovat pec na dřevo? Venkovní pizza pec na dřevo má oproti plynové nebo elektrické troubě mnoho nesporných výhod.

Nezaměnitelná chuť (obzvláště při použití dubového dřeva, případně dřeva z jabloně), která nesnese srovnání s běžným pečením v klasické troubě.

Rychlost pečení. Příprava jídla je mnohem rychlejší, než v kterékoliv jiné troubě. Pizza je hotová během dvou minut.

Snadná údržba. Pizza pec je velmi snadná na údržbu, vyžaduje pouze občasné vymetení vnitřního prostoru.

Rozměry (ø x v): 700 x 600 mm
Hmotnost: 96 kg
Materiál: smaltovaná litina, žáruvzdorná
Barva: černá
Design: Klaus Rath